הודיה גורדוני-מומלץ!!!

ברוכים הבאים לפורום דיאטה & תזונה נכונה. בפורום זה תוכלו לשאול ולענות על שאלות בנושאי תזונה, דיאטה וכדומה

מנהל: יורם בן אבו

הודיה גורדוני-מומלץ!!!

הודעהעל ידי anabel3003 » ג' מאי 17, 2011 1:32 pm

שלום שמי אנאבל ואני ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לעשות או עושה דיאטה ורוצה פוש קטן, על כדורי הודיה גורדוני.
מנסיוני שאני כבר משתמשת במוצר המופלא הזה כחודש וחצי וירדתי 10 ק"ג, הוא פשוט מדכא את תחושת הרעב שלא בא לי לאכול כמעט.
בקיצור אין דברים כאלה..כל העולם מדבר על זה.. מי שמעוניין לקבל פרטים יוכל בכיף לשמוע ממני עוד פרטים...054-5568229 בהצלחה..
anabel3003

Advertisement

Re: הודיה גורדוני-מומלץ!!!

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ד' מאי 18, 2011 12:44 am

חשוב להדגיש כי אין שום סימוכין מדעיים לטענות שהודיה מדכאת תאבון.
לא פורסם אף מאמר מדעי בנושא.
מאחר ולא נעשו שום מחקרים בנושא הרי שלא ידוע עד כמה השימוש בצמח ההודיה הוא בטוח.
אף מחקר לא בדק את תופעות הלוואי, סיכונים אפשריים ואינטראקציות עם תרופות שונות ולכן מי שעושה שימוש בצמח זה צריך לחשוב טוב טוב האם מתאים לו לסכן את בריאותו לטובת מוצר שמעולם לא הוכחה יעילותו ומעולם לא נבדקה הבטיחות בשימוש שבו.

בנוסף לכך, חשוב להבין שקיימים מוצרים שונים של הודיה והם מאוד שונים האחד מן השני שחלקם אפילו לא מכיל את צמח ההודיה.

אז שלא יעבדו עליכם..........

מקור המידע: ראה קישור
יורם בן אבו

הודעהעל ידי anabel3003 » ה' מאי 19, 2011 2:59 pm

שלום ליורם בן אבו...
אני יכולה לדבר אך ורק מנסיוני ואני יכולה להעיד שזה אכן עוזר ומוריד את תחושת הרעב לאפס.
ואתה יכול להיות סמוך ובטוח שלא אסכן את עצמי ובטח ובטח שלא אחרים, הכדור הוא אכן טבעי ובתוך הקפסולה ישנו ג'ל שמכיל את החומר הפעיל בקקטוס P57..
דרך אגב הילידים במדבר נימיביה שבאפריקה ניזונים מהקקטוס הזה על מנת לדכא את תאבונם כאשר הולכים במשך ימים במדבר.
לסיכום עד עכשיו כל מי שממכריי ומהאנשים להם שווקו הכדורים לאדיווח על תופעות לוואי ואישרו שאכן הכדור הזה מדכא את תאבונם ואף נותן להם תחושת אנרגיה..
ואני מעוניינת להבהיר שאין פה שום ניסיון לעבוד על אף אדם אלא לחלוק מידע רלוונטי עם אנשים שמעוניינם להוריד במשקל אז בבקשה ממך אל תרמוז לשום דבר שכזה.
ישנם אין ספור כדורים/תכשירים בשוק שאמורים כביכול לסייע בהורדה במשקל ולא עושים זאת בפועל והאנשים מרומים אז קח זאת לצומת לבך.
שיהיה יום נפלא.
anabel3003

הודעהעל ידי anabel3003 » ה' מאי 19, 2011 11:23 pm

***תשומת לבך**
anabel3003

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' מאי 20, 2011 3:12 am

אנאבל שלום,
אני לא רומז שאת עובדת על אנשים.
את קרוב לוודאי שרק משווקת את המוצר ולא מייצרת אותו.
מה שכתבתי קודם לכן על ההודיה נלקח מאתר ממשלתי מהימן ושם נאמר כי קיימים דיווחים על מוצרים שלכאורה אמורים להכיל את החומר הפעיל והם לא.
אני בכלל מציע לאנשים כולל גם לך. להזהר מלרכוש מוצרים כמו כדורי דיאטה באינטרנט.
לא מזמן קראתי על אדם שקיים חשד שמצא את מותו כתוצאה מצריכת כדורי הרזיה מזוייפים ראה קישור.
בדומה לכדורים הללו יצא לי לקרוא לא מעט ברשת על כדורי הרזיה מזוייפים שמכניסים בהם חומר פעיל שקיים בכדורי הרזיה אמיתיים כדוגמת סיבורטמין.
גם החומר הזה - סיבורטמין משפיע על תחושת השובע במוח והוא אף שימש בתרופת הרזיה ידועה - רדוקטיל.
תרופה זו הוצאה מן השוק במדינות רבות בעולם וגם בישראל, בעקבות הגילוי כי היא מגבירה את הסיכון למחלות לב.

עכשיו, כיצד תדעי אם כדורי ההודיה שמוכרים לך, אכן מכילים הודיה ולא סיבורטמין?
האם יש לך דרך בכלל לדעת את זה?
הטענה שמשהו עובד היא לא מספקת משום שסביר להניח שסיבורטמין יעבוד יותר טוב וישפיע במידה רבה יותר על תחושת השובע במוח, מדובר במוצר שיעילותו הוכחה.
אך הבעיה היא שהוא מסכן את הבריאות.

אני מציע לכל מי שבריאותו חשובה לו (גם לך) שלא לצרוך כדורי הרזיה למינהם באינטרנט.
במידה ואתם ממש חייבים כדורי דיאטה, גשו לרופא וקבלו יעוץ מקצועי.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי anabel3003 » ש' מאי 21, 2011 3:21 pm

יורם שלום,
אני באופן אישי מזמינה את הודיה מהיצרן המקורי ולכן אני לא חוששת לאמינות המוצר, כן הוכח שהקקטוס שממנו מפיקים את התכשירים של הודיה מדכא את התאבון ויש אפילו שמוכרים את הקקטוס כשלעצמו ופשוט חותכים ממנו חתיכות ואוכלים.
את הכדור הודיה לא מומלץ לקחת לאנשים סוכרתיים או לבעלי לחץ דם גבוה.
בכל מקרה תודה על התייחסותך.
anabel3003

הודעהעל ידי ריטה בר » ש' מאי 28, 2011 2:09 am

נראה לי שכמו בכל נושא יש את מי שמבין את העניין לעומק ואת מי שניסון החיים שלו תומך בעמדה שהוא מציג...
ללא ספק יש אנשים שהודיה גורדוני עשתה פלאים עבורם וכמובן שצריך לנסות להקפיד לקחת כדורים ממקור מורשה ומוסמך... אחרת מי יודע מה יש בתוכם.
תכל'ס שימוש בעזרים לדיאטה יכול לעזור למי שצריך אותם. עזרים מכל הסוגים... ובטח שעדיף בלעדיהם...
ריטה בר

הודעהעל ידי dshet » ד' אפריל 18, 2012 8:46 pm

איפה אפשר לקנות את הכדורים של הודיה גורדוני?
dshet

הודעהעל ידי אורח » א' ספטמבר 23, 2012 11:10 am

dshet כתב:איפה אפשר לקנות את הכדורים של הודיה גורדוני?
אורח

הודעהעל ידי turkh1960@gmail.com » ש' דצמבר 01, 2012 12:29 pm

מעוניינת לרכוש כדורי הודיה- איך מתבצעת הרכישה.
052 5669462
תודה,
אורלי
turkh1960@gmail.com

הבא

• Advertisement

חזור אל פורום דיאטה & תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים