תרגילי כושר גופני בבית

בפורום זה תוכלו לשאול שאלות ולענות על שאלות בנושאי אימוני כושר כגון: שאלות על ריצה, פיתוח גוף, אימוני כוח ועוד

מנהל: יורם בן אבו

תרגילי כושר גופני בבית

הודעהעל ידי woodentemptatio » ד' אוקטובר 19, 2011 4:30 pm

היי, אני בן 16 ואני מעוניין לבצע תרגילי כושר גופני בבית. יש למישהו רעיון איך ואיזה תרגילים כדאי לי לבצע? כרגע אני מבצע רק שכיבות סמיכה 3*15 רגיל ו-3*10 יהלום.
woodentemptatio

Advertisement

לאימון כושר בבית חייבים משקולות

הודעהעל ידי יאיר א » ה' אוקטובר 20, 2011 12:40 am

רק שכיבות סמיכה זה לא נקרא אימון כושר. אחי תקנה משקולות ותתחיל להתאמן עם משקולות בבית רק ככה אתה תראה תוצאות כמו שצריך.
יאיר א

Re: תרגילי כושר גופני בבית

הודעהעל ידי woodentemptatio » ה' אוקטובר 20, 2011 12:05 pm

שכחתי להגיד שיש לי גם משקולת יד בבית של 5 קילו ואני עושה איתה תרגילים לידיים בכל פעם אני עושה ביד אחרת תרגיל שאני מעלה ומוריד את המשקולת. זה מספיק?
woodentemptatio

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' אוקטובר 21, 2011 11:44 am

קרא בקישור הבא > אימון כושר ביתי על שאלה דומה לזו שלך ועל ההסבר כיצד בעצם אפשר להתאמן בבית ועדיין לממש את העיקרון החשוב שבאימון של עומס יסף. עקרון העומס יסף אומר שבכדי לשפר את כוח השריר ואת מסת השריר, אתה צריך שהאימון שלך יתבצע בהתנגדות כזו שתגרום לשריר שלך לגירוי מתאים לגדילה ושיפור. מאחר ולגופנו יש יכולת התאמה, אז אם אתה מבצע תמיד את אותו התרגיל עם אותו המשקל, הגוף שלך מתרגל ואתה לא משיג את עקרון העומס יסף. אתה צריך להעלות את ההתנגדות ולכן ביצוע שגרתי של תרגיל עם אותה ההתנגדות לא יביאו אותך לשום מקום אחר.
יורם בן אבו

הודעהעל ידי אורנה » ג' ספטמבר 10, 2013 5:18 pm

מאמר מצויין. נראה כי אנו חייבים לעצמנו לשמור על כושר גם כשאנחנו לא בבית - ודבר זה אפשרי בהחלט כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה.
נערך לאחרונה על ידי יורם בן אבו בתאריך ג' ספטמבר 10, 2013 5:40 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
סיבה: קישור פרסומי
אורנה

הודעהעל ידי naama_stern » א' ינואר 26, 2014 5:46 pm

יש אפליקציות לסמארטפונים שמכינות לך תוכנית אימונים, מציעות תרגילים וכו'. מציעה לך לברר, חלק מהן חינמיות, והבנתי שיכולות לעזור.
naama_stern

הודעהעל ידי madooeiei » ה' מרץ 10, 2016 1:42 pm

شكرا للمعلومة
จีคลับ
madooeiei

• Advertisement

חזור אל פורום כושר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים