מאמנת לריפוי ושמחה

ברוכים הבאים לפורום בריאות. כולי תקווה שאתם בריאים ושלמים! מטרת הפורום היא להביא מידע מרשת האינטרנט בנושאי בריאות שונים כגון: מידע על מחלות, רופאים, ונושאי בריאות שונים. מטרת הפורום היא לא לייעץ בנושאי מחלות. משתתפי הפורום מוזמנים לתרום את יכולתם בחיפוש מידע אמין ועדכני בנושאי מחלות ולרכז את המידע בפורום הבריאות. המידע בפורום הוא לידע כללי בלבד ואין להסיק ממידע זה מסקנות אישיות

מנהל: יורם בן אבו

מאמנת לריפוי ושמחה

הודעהעל ידי 44shlomi » ב' ינואר 21, 2013 12:22 am

ברוריה אילני מאמנת לריפוי ושמחה בתחומי ההילינג ,פרחי באך, אייפק, ייעוץ ביוגרפי. לצד סיום תואר בחינוך חידדתי את נושא הריפוי האנרגטי ולמדתי בכיר בהילינג , פיסיולוגיה פתולוגיה. תזונה , צמחי מרפא, פרחי באך,תמציות קריסטלים של לייף אנרג'י .המשכתי בקורס מלא של כ-3 שנים של ייעוץ ביוגראפי. אייפק בכל השלבים ומאמן של איק"א וסיימתי בעבודת דוקטוראט בתחום הפילוסופי של הריפוי גוף נפש רוח.
לסיומת נוספת קינחתי בהדרכת יוגה צחוק
בתוך תהליך ההתפתחות שלי קבלתי אחד האתגרים הקשים ביותר והוא שכול של בני סגן אלעד אילני.השכול חשף אותי לרגשות עמוקים, לכאבים, להתמודדות עם קשיים. כאבתי, חוויתי את רגשותיי ולמדתי להשלים עם החסר.
החלטתי לתת חיים לעולם, בדרך של שתילת עצים. בכל תמורה שקבלתי עבור טיפול או לימוד תרמתי לקרן הקיימת ליער על שם בני אלעד.
היום יש כבר פינת מרגוע ביער קרית אתא מעל גבעת טל על שם אלעד שנזכור אותו לעד.
כתבתי ספר על תהליכי האובדן, ההתמודדות וההשלמה הנקרא "מהשכול אל האור זאת דרך המלך שלי".
למדתי להבין שאנו הבמאים של החיים שאנו יוצרים את המציאות שלנו והדרך הטובה ביותר לחיות בה היא לשנות את יחסינו למציאות.
להשלים ולקבל באהבה כל מבחן גם כשהוא מאוד כואב לחוות את הרגשות שמתעוררים, ללמוד לאהוב ולשחרר אותם ושוב למצוא את האיזון בחיינו .

מזה כ-20 שנה אני, ברוריה אילני מטפלת , מאמנת, מעבירה סדנאות בנושא ריפוי והעצמה.
לפרטים נוספים פנו אליי בקישור למטה:
ראה קישור
44shlomi

Advertisement

• Advertisement

חזור אל פורום בריאות, מחלות ורפואה שלמה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Yahoo [Bot] ואורח אחד