סריקה רפואית

ברוכים הבאים לפורום בריאות. כולי תקווה שאתם בריאים ושלמים! מטרת הפורום היא להביא מידע מרשת האינטרנט בנושאי בריאות שונים כגון: מידע על מחלות, רופאים, ונושאי בריאות שונים. מטרת הפורום היא לא לייעץ בנושאי מחלות. משתתפי הפורום מוזמנים לתרום את יכולתם בחיפוש מידע אמין ועדכני בנושאי מחלות ולרכז את המידע בפורום הבריאות. המידע בפורום הוא לידע כללי בלבד ואין להסיק ממידע זה מסקנות אישיות

מנהל: יורם בן אבו

סריקה רפואית

הודעהעל ידי galigalili » ה' פברואר 09, 2012 6:58 pm

שלום יורם,

האם שמעת על הדבר הזה "סריקה רפואית ממוחשבת בשיטת "נונ-ליניאר-סיסטם"? (ראה קישור) מציעים הנחה בלינק וכותבים שזה יכול לאבחן מחלות. חשבתי שאולי זה יכול לעזור לחברה טובה שלי שסובלת מבעיה נוראית נוראית בעור שצצה לה לפני שנתיים והרופאים לא יודעים למה ומה זה בדיוק. הבעיה שהיא כבר למודת אכזבות מטיפולים ואבחונים שונים ואני לא רוצה לטפח תקוות לפני שאני מתייעצת עם מישהו שמבין.
אשמח לשמוע מה דעתך על הדבר הזה או שתפנה אותי לגורם או פורום שכדאי להתייעץ עימו.

תודה רבה לך!
galigalili

Advertisement

Re: סריקה רפואית

הודעהעל ידי לא תמיד » ו' פברואר 10, 2012 12:06 am

בחיים שלי לא שמעתי על זה.
הנה הפירוט של מה שכותבים שם בגרופון.
באמת מעניין מה חשובים על זה אנשים.

NLS הינה מערכת מתקדמת ביותר הסורקת את כל מערכות הגוף וביכולתה לבצע אבחונים ברמת דיוק גבוהה ביותר של כ 95%!
ע"י סריקת התדרים אלקטרו-מגנטיים של הגוף ושל תאיו ניתן לקבל תמונה כוללת ורחבה בנוגע למצב בריאותו של המטופל
למערכת יכולת גילוי מוקדם של מחלות שונות הרבה לפני שמופיעים סימנים קליניים כלשהם
אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי ומתרוצצים בין רופאים ומעבדות ללא תשובה מספקת, זהו המקום בשבילכם! ההליך מתאים כמובן גם למי שבריא ורוצה לקבל אישור נוסף לכך
התהליך אינו פולשני, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי
משך הבדיקה הוא כשעתיים והיא מתבצעת בקליניקה הפרטית של ד"ר אריה חיימזון
בתום האבחון תינתנה המלצות להתאמת טיפול, ו\או תוספים נחוצים ו\או הפניות לרפואה מקצועית

למערכת יכולת גילוי מוקדם של מחלות שונות הרבה לפני שמופיעים סימנים קליניים כלשהם (זאת בניגוד למערכות אחרות כמו MRI ו-CT אשר מגלות את המחלה רק לאחר הופעת הסימנים). התהליך אינו פולשני, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי, ובתום האבחון תינתנה המלצות להתאמת טיפול ו\או תוספי תזונה המתאימים למטופל ולאבחנה שתתקבל, ו\או הפניות מתאימות לרפואה מקצועית.

אז כיצד זה עובד? עובדה ידועה היא כיום שסביב כל חי קיים שדה אלקטרו-מגנטי. ע"י סריקת התדרים אלקטרו-מגנטיים של הגוף ושל תאיו ניתן לקבל תמונה כוללת ורחבה בנוגע למצב בריאותו של המטופל.

המטופל חובש אזניות אשר מחוברות למחשב. המערכת משדרת אותות אלקטרומגנטיים דרך האזניות וגם קולטת אותות אלקטרומגנטיים מהמוח, והיא גם יודעת לזהות לאיזה איבר שייכים אותות אלה ומה מצבם ואיכותם ביחס לאותות של מצב בריא.

תאים, רקמות ואיברים בריאים הם בעלי אפיונים ביו-חשמליים מדויקים. האפיונים הללו משתנים רק בעת הופעתם של תהליכים פתולוגיים. מכשירים עדינים שמחברים למחשב מאפשרים לקבע או לשקף על פני גרפים ותרשימים את השינויים המזערים ביותר במבנה הביולוגי של גוף חי. הגישה החדשנית מאפשרת לגלות באופן מיידי כל פתולוגיה של רקמות ואף תאים בודדים בגוף.

אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי ומתרוצצים בין רופאים ומעבדות ללא תשובה מספקת, זהו המקום בשבילכם! ההליך כמובן מתאים גם למי שבריא ורוצה לקבל אישור נוסף לכך.

לי זה נשמע מוזר שקיימת בדיקה שלא קיימת באף מוסד בריאותי רשמי ושהיא תהיה יעילה.
לא תמיד

Re: סריקה רפואית Non-linear analysis systems

הודעהעל ידי יורם בן אבו » ו' פברואר 10, 2012 12:31 am

לא מכיר את הבדיקה הזו ואין לי שמץ של מושג מהי.

מוזר לי ששמי שמבצע את הבדיקות הוא אדם בשם ד"ר אריה חיימזון. שלפי מה שאני רואה בגוגל, אז הוא רופא שיניים.
מה הקשר בין רפואת שיניים לבדיקות "שמוצאות מחלות"?

מציע לך להיוועץ עם הרופא המטפל שלך, לגביי הבדיקה הזו.

מידע נוסף על הבדיקה ניתן למצוא בקישורים הבאים:
נראה שלמוצר הזה קוראים metatron < ראה קישור

והנה עוד קישור > ראה קישור

מדובר כנראה במכשיר תוצרת צ'כיה.

לא מצאתי על המכשיר הזה שום דבר במקומות רשמיים כמו לשכת המסחר האמריקאית או ב-FDA
יורם בן אבו

• Advertisement

חזור אל פורום בריאות, מחלות ורפואה שלמה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים