טפילים במערכת העיכול

ברוכים הבאים לפורום בריאות. כולי תקווה שאתם בריאים ושלמים! מטרת הפורום היא להביא מידע מרשת האינטרנט בנושאי בריאות שונים כגון: מידע על מחלות, רופאים, ונושאי בריאות שונים. מטרת הפורום היא לא לייעץ בנושאי מחלות. משתתפי הפורום מוזמנים לתרום את יכולתם בחיפוש מידע אמין ועדכני בנושאי מחלות ולרכז את המידע בפורום הבריאות. המידע בפורום הוא לידע כללי בלבד ואין להסיק ממידע זה מסקנות אישיות

מנהל: יורם בן אבו

טפילים במערכת העיכול

הודעהעל ידי ebn1 » א' אפריל 08, 2012 6:39 pm

האם משהו מכיר רופא המתמחה בבעיית טפילים במערכת העיכול (למטיילים ששבו מהמזרח !!!)
ebn1

Advertisement

ד"ר אלי שוורץ

הודעהעל ידי יורם בן אבו » א' אפריל 08, 2012 9:07 pm

לא מהכרות אישית, אבל מחיפוש בגוגל נראה לי שד"ר אלי שוורץ הוא הרופא שאתה מחפש (ראה קישור).
הוא מנהל המרכז לרפואת מטיילים ומחלות טרופיות בשיבא ונשיא האגודה הישראלית לפרזיטולוגיה ומחלות טרופיות.

לפי המקור המצויין הטלפון שלו הוא:03-5305000 והאימייל: Eli.schwartz@sheba.health.gov.il
יורם בן אבו

Re: טפילים במערכת העיכול

הודעהעל ידי ebn1 » א' אפריל 08, 2012 9:14 pm

תודה !!!!!!!!!!!!!
ebn1

הודעהעל ידי אורטל » ד' פברואר 15, 2017 7:23 pm

היי ,קודם כל תרגישי טוב, אני רוצה להמליץ לך לשתות ג'ל אלוורה טבעי מחברה שאני מוכרת, שמניסיון מאוד מומלץ לבעיות במערכת העיכול מפחית את הבעיות ומחולל בגוף פלא, חוויתי איתו סיפורים מדהימים זה משקה ש97% ממנו זה בעצם אלוורה פעילה ומיוצבת הרבה פעמים המשקה העביר לגמרי את הבעיות במערכת העיכול והוא מאוד מחזק את המערכת החיסונית ועוזר גם לאולקוס מחלות מעיים מעי רגיז קנדידה ועוד...(כשר)
לפרטים נוספים : אורטל 0527118068... מקווה שעזרתי לך :) בהצלחה ...
אורטל

הודעהעל ידי אריה ענק משער האריות » ג' מרץ 28, 2017 7:54 pm

להקפיד על תזונה ללא תוספי סוכר, ללא פירות או דבש או מתוקים אחרים.
לחילופין, כדאי להרבות לאכול שום, בצל, גרעיני דלעת ואגוזי מלך.
לבלוע קפסולות של מסטיק תימני.
ולשתות מי חליטת אורגנו.
בהצלחה.
אריה ענק משער האריות

• Advertisement

חזור אל פורום בריאות, מחלות ורפואה שלמה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 2 אורחים